Володимир Дрозд - Острів у вічності

Ви можете слухати безкоштовно Острів у вічності. Виконавець: Ігор Мурашко, Жанр: Українська література, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Острів у вічності
Виконавець: Ігор Мурашко
01.06.2022
09:57:34
35
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Володимир Дрозд - Острів у вічності резюме книги

Острів у вічності - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ігор Мурашко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Філософсько-релігійна інтерпретація життя людини, її душі домінантна в романі В.Дрозда “Острів у Вічності”, де земне життя означене як “одна із сходинок душі на духовні вершини”; “прелюдія справжнього життя душі”; душа – гість у тілі, яке необхідне лише для її визрівання й удосконалення – “як дозріває зерня у плодові”. “Тільки душа може підняти людину до Бога”; удосконалення людської душі можливе лише через страждання; “лише жива душа здатна рости”. Ці й подібні висловлювання репрезентують ідею розвитку особистості і Всесвіту взагалі. Для людини розвиток – це шлях самовдосконалення, для Всесвіту – шлях еволюції; вони перебувають у постійній взаємодії, бо сам Всесвіт визначається письменником як Всесвітня Душа, яка складається з окремих душ.

Острів у вічності слухати онлайн безкоштовно

Острів у вічності - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Володимир Дрозд, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Острів у вічності", Володимир Дрозд

Подібні аудіокниги до "Острів у вічності" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Володимир Дрозд прослухати всі книги автора по черзі

Володимир Дрозд - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Володимир Дрозд - Острів у вічності відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Острів у вічності, Виконавець: Ігор Мурашко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.