Олександр Кониський - Семен Жук і його родичі

Ви можете слухати безкоштовно Семен Жук і його родичі. Виконавець: Андрій Янченко, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Семен Жук і його родичі
Виконавець: Андрій Янченко
01.06.2022
06:04:15
28
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олександр Кониський - Семен Жук і його родичі резюме книги

Семен Жук і його родичі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Андрій Янченко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман Семен Жук і його родичі Олександра Кониського - твір маловідомий але цікавий. У ньому виразно контрастують два образи: з одного боку, Антон Джур - «космополіт», що нехтує інтересами народу, має девіз «ubi bene, ibi patria » [де добре, там батьківщина], на перше місце ставить власну матеріальну користь, міняє професію лікаря на чиновника фінансів, зрештою стає «слугою банкірів», а з другого - Семен Жук - мирний ходак «у народ», що має вищу юридичну освіту, але не бажав служити за професією, шукає «опори в селі та в землі», веде власне поміщицьке господарство і водночас намагається зарадити злиденній долі мужика легальними реформами і дрібними удосконаленнями. Програмним образом повісті-хроніки Кониського є Семен Жук. У висловлюваннях Жука простежується полеміка і з тими людьми 60-х років, які, прикриваючись легальними формами громадської діяльності, вели в народі політичну пропаганду.

Семен Жук і його родичі слухати онлайн безкоштовно

Семен Жук і його родичі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олександр Кониський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Семен Жук і його родичі", Олександр Кониський

Подібні аудіокниги до "Семен Жук і його родичі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олександр Кониський прослухати всі книги автора по черзі

Олександр Кониський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олександр Кониський - Семен Жук і його родичі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Семен Жук і його родичі, Виконавець: Андрій Янченко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.