Улас Самчук - Чого не гоїть огонь

Ви можете слухати безкоштовно Чого не гоїть огонь. Виконавець: Ігор Мурашко, Жанр: Українська література, Книги про війну, Історична проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Чого не гоїть огонь
Автор:
Виконавець: Ігор Мурашко
01.06.2022
12:50:23
47
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Улас Самчук - Чого не гоїть огонь резюме книги

Чого не гоїть огонь - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ігор Мурашко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У горнилі Другої світової війни Українська повстанська армія веде жертовну боротьбу за Україну поміж двох неукраїнських сил — радянської і нацистської. Стрімко розгортається сюжет твору. Гасло героїв роману "Чого не гоїть огонь", воїнів УПА: "Боєць — не той боєць, хто метиться, а той, хто боронить право, правду й закон". Провідний мотив твору — народження нової української людини, лицаря — сильного, незалежного, готового до самопожертви. Вражають глибина і пророцтво роздумів Уласа Самчука про долю України, вірою в майбутнє якої пронизана його творчість.

Чого не гоїть огонь слухати онлайн безкоштовно

Чого не гоїть огонь - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Улас Самчук, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Чого не гоїть огонь", Улас Самчук

Подібні аудіокниги до "Чого не гоїть огонь" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Улас Самчук прослухати всі книги автора по черзі

Улас Самчук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Улас Самчук - Чого не гоїть огонь відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Чого не гоїть огонь, Виконавець: Ігор Мурашко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.