Остап Вишня - Мисливські усмішки

Ви можете слухати безкоштовно Мисливські усмішки. Виконавець: Анатолій Паламаренко, Жанр: Українська література, Гумор, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Мисливські усмішки
Автор:
01.06.2022
00:42:05
85
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Остап Вишня - Мисливські усмішки резюме книги

Мисливські усмішки - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Анатолій Паламаренко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Мабуть з часів Котляревського не сміялась Україна таким життєрадісним, таким іскрометним сонячним сміхом, яким вона засміялась знову в прекрасній творчості Остапа Вишні».

Герой «Мисливських усмішок», який є й оповідачем, — трохи хитрий, трохи дивакуватий у своєму священнодійстві збирання на полювання, в очікуванні зайця або лисиці. В поверненні додому — здебільшого без здобичі або і без рушниці чи шапки. Але завжди він іронічний до себе, доброзичливий і наївний, як дитина. І головне для нього — не трофей, а спілкування з природою.

Зміст:1. Мисливство
2. Дикий кабан
3. Вовк
4. Відкриння охоти
5. Рибка плаває по дну
6. Короп

Мисливські усмішки слухати онлайн безкоштовно

Мисливські усмішки - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Остап Вишня, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Мисливські усмішки", Остап Вишня

Подібні аудіокниги до "Мисливські усмішки" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Остап Вишня прослухати всі книги автора по черзі

Остап Вишня - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Остап Вишня - Мисливські усмішки відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мисливські усмішки, Виконавець: Анатолій Паламаренко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.