Марко Вовчок - Iнститутка

Ви можете слухати безкоштовно Iнститутка. Виконавець: Лариса Кадирова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Iнститутка
Виконавець: Лариса Кадирова
01.06.2022
02:10:04
51
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Марко Вовчок - Iнститутка резюме книги

Iнститутка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лариса Кадирова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Вродлива панночка, яка приїхала до бабусі після закінчення навчання в інституті, здавалася усім такою милою. Проте кріпосні дівчата дуже швидко зрозуміли, що краса й чарівність можуть іти поряд із жорстокістю. Особливо якщо є відчуття безкарності.

У повісті «Інститутка» оповідь іде від імені Устини — кріпосної дівчини, яка стала особистою служницею панночки й потерпала найбільше. Марко Вовочок змогла розкрити всю трагічну суть кріпосництва через талановито виписані образи молодих дівчат, які за інших умов могли б мати зовсім інакші стосунки.

Iнститутка слухати онлайн безкоштовно

Iнститутка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Марко Вовчок, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Iнститутка", Марко Вовчок

Подібні аудіокниги до "Iнститутка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Марко Вовчок прослухати всі книги автора по черзі

Марко Вовчок - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Марко Вовчок - Iнститутка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Iнститутка, Виконавець: Лариса Кадирова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.