Тарас Шевченко - Музикант

Ви можете слухати безкоштовно Музикант. Виконавець: Петро Бойко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Музикант
Виконавець: Петро Бойко
01.06.2022
2:25:44
49
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Музикант резюме книги

Музикант - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Петро Бойко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Здається, як мало потрібно людині для того, щоб бути щасливою - всього лиш воля!
Навіть гідність людини в повній мірі можлива лише, коли людина вільна. Без волі людина не бачить сенсу життя.

Головна ідея повісті: показати, що страждання талановитих кріпаків - не поодиноке явище, а закономірність кріпосницької дійсності. Зається, що Шевченко не випадково назвав свого героя Тарасом. Сирота-кріпак виявився музикантом-віртуозом, скрипалем і віолончелістом. З великою майстерністю він виконує складні класичні твори Мендельсона, Шопена, Вебера, Белліні. У повісті йдеться, що його виконання високо оцінив великий Глінка. І в той же час герой повісті Тарас змушений, як і раніше, виконувати за столом обов'язки лакея.

Шевченко надзвичайно сміливо розкриває всі виразки кріпацтва, весь суспільний лад, який допускав подібні потворні явища. Герой повісті говорить в одному листі: «О, якби я мав велике мистецтво писати! Я написав би величезну книгу про мерзоти, що відбуваються в селі Качанівці. Не пам'ятаю, в який саме книзі я вичитав такий вислів, — що якщо ми бачимо негідника і не показуємо на нього пальцями, то і ми майже такі ж негідники».

Музикант слухати онлайн безкоштовно

Музикант - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Музикант", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "Музикант" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Музикант відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Музикант, Виконавець: Петро Бойко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.