Олексій Волков - Амністія для хакера

Ви можете слухати безкоштовно Амністія для хакера. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Детектив, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олексій Волков - Амністія для хакера резюме книги

Амністія для хакера - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман, який встиг стати класикою вітчизняного детективу. Майстерно закручений сюжет та напружена дія тут поєднались iз яскравими персонажами та глибоким психологизмом. Дізнавшись про свою смертельну хворобу, головний герой вирішує мститися людині, яка колись зруйнувала йому життя. Але у відведений долею час він встигає перекваліфікуватись iз комп'ютерного новачка на хакера, вийти на слід великих грошей, викрити злочинців, знайти справжнє кохання та врешті відновити справедливість. А несподівану розв'язку твору не вдасться відгадати навіть найкмітливішим поціновувачам жанру!

Амністія для хакера слухати онлайн безкоштовно

Амністія для хакера - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олексій Волков, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Амністія для хакера", Олексій Волков

Подібні аудіокниги до "Амністія для хакера" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олексій Волков прослухати всі книги автора по черзі

Олексій Волков - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олексій Волков - Амністія для хакера відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Амністія для хакера, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1. Teтяна
    Teтяна a month ago
    Жаль,але читає не Галина Шумська