Ольга Кобилянська - Земля

Ви можете слухати безкоштовно Земля. Виконавець: Валерія Чайковська, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Драмa, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Земля
Виконавець: Валерія Чайковська
01.06.2022
13:11:19
247
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ольга Кобилянська - Земля резюме книги

Земля - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валерія Чайковська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Повість «Земля» висвітлює одвічні проблеми — людини і землі, злочину й кари, батьків і дітей. Трагічна історія родини Федорчуків — це новітня інтерпретація християнського мотиву братовбивства, хоч і написана за реальними подіями, що відбулися в с. Димка, де жила якийсь час О. Кобилянська. Цьому творові притаманні глибокий психологізм та символізм у розкритті образів. Так, Михайло і Сава — протилежні психологічні типи. Марійка та Івоніка — уособлення цінностей народної моралі, Сава і Рахіра — втілення духовної деградації, образ Анни передає трагедію шляхетної, чутливої душі в жорстоких обставинах тогочасного сільського життя.

Земля слухати онлайн безкоштовно

Земля - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ольга Кобилянська, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Земля", Ольга Кобилянська

Подібні аудіокниги до "Земля" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ольга Кобилянська прослухати всі книги автора по черзі

Ольга Кобилянська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ольга Кобилянська - Земля відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Земля, Виконавець: Валерія Чайковська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.