Галина Вдовиченко - Маріупольський процес (Авторські читання)

Ви можете слухати безкоштовно Маріупольський процес (Авторські читання). Виконавець: Галина Вдовиченко, Жанр: Українська література, Книги про війну, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Маріупольський процес (Авторські читання)
Виконавець: Галина Вдовиченко
01.06.2022
02:59:30
51
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Галина Вдовиченко - Маріупольський процес (Авторські читання) резюме книги

Маріупольський процес (Авторські читання) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Вдовиченко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У цьому романі — усе як на війні: втрати, біль, знову втрати... Батальні сцени і мирне життя, любов і ненависть, брехня і правда.

Роману й Ользі судилися не найкращі часи для зустрічі. Полонений укр і сепаратистка - чи є гостріша суперечність у подіях літа 2014 року? Але безодня, яка здавалася нездоланною, поступово щезає. Бо в житті існує щось набагато важливіше за ненависть...

"Таке враження, що автору цього роману хтось надиктував про ті події на Сході. Той, хто усе це бачив і пережив…" Олександр Лопачук, боєць 3-го батальйону територіальної оборони "Воля".

Книга Галини Вдовиченко "Маріупольський процес" визнана кращою на "Коронації слова – 2015" у номінації «Ґранд-романи», та стала однією з найпопулярніших новинок осені.

Маріупольський процес (Авторські читання) слухати онлайн безкоштовно

Маріупольський процес (Авторські читання) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Галина Вдовиченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Маріупольський процес (Авторські читання)", Галина Вдовиченко

Подібні аудіокниги до "Маріупольський процес (Авторські читання)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Галина Вдовиченко прослухати всі книги автора по черзі

Галина Вдовиченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Галина Вдовиченко - Маріупольський процес (Авторські читання) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Маріупольський процес (Авторські читання), Виконавець: Галина Вдовиченко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.