Михайло Стельмах - Велика рідня. На нашій землі

Ви можете слухати безкоштовно Велика рідня. На нашій землі. Виконавець: Довгозвяга Галина, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Велика рідня. На нашій землі
Виконавець: Довгозвяга Галина
01.06.2022
23:55:32
46
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Михайло Стельмах - Велика рідня. На нашій землі резюме книги

Велика рідня. На нашій землі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Довгозвяга Галина,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У 1949 році вийшов перший великий роман М. Стельмаха - «На нашій землі», який автор визначив як першу книгу роману-хроніки. Твір про життя українського селянства після революції. В 1951 році він видає другу книгу цього роману — «Великі перелоги». Об'єднавши в один твір обидві частини, письменник дає назву романові «Велика рідня» (1951).

Роман-хроніка «Велика рідня» оповідає про великі соціальні перетворення в житті радянського народу, про духовне зростання радянської людини - будівника нового соціалістичного суспільства.

Твір передає відчуття масштабності подій складного історичного періоду - від завершення громадянської війни і до вигнання фашистських загарбників з радянської землі.

Філософські роздуми і романтична окриленність героя, живописні картини побуту і пейзажі, написані з тонким почуттям природи, з любов'ю до рідної землі, розкривають глибокий ідейно-художній задум письменника.

Всі книги серії «Велика рідня»1. На нашій землі
2. Великі перелоги

Велика рідня. На нашій землі слухати онлайн безкоштовно

Велика рідня. На нашій землі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Михайло Стельмах, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Велика рідня. На нашій землі", Михайло Стельмах

Подібні аудіокниги до "Велика рідня. На нашій землі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Михайло Стельмах прослухати всі книги автора по черзі

Михайло Стельмах - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Михайло Стельмах - Велика рідня. На нашій землі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Велика рідня. На нашій землі, Виконавець: Довгозвяга Галина, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.