Марія Лавренюк - Декамерон одного села

Ви можете слухати безкоштовно Декамерон одного села. Виконавець: Таїсія Дружинович, Жанр: Українська література, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Декамерон одного села
Виконавець: Таїсія Дружинович
01.06.2022
02:12:48
38
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Марія Лавренюк - Декамерон одного села резюме книги

Декамерон одного села - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Таїсія Дружинович,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Дебютна збірка авторки з волинсько-подільського пограниччя - трагікомічна сага південноволинського села, що розкриває його побут, стремління, історичні події та людські долі упродовж сотні років: від початку XX століття до наших днів. Слухач матиме насолоду від неповторного колориту характерів та говірки волинян, зануриться в трагічні й комічні перипетії подій, інтригуючим осердям яких є стосунки між чоловіками й жінками. Для широкого кола поціновувачів сучасної української прози.

Декамерон одного села слухати онлайн безкоштовно

Декамерон одного села - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Марія Лавренюк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Декамерон одного села", Марія Лавренюк

Подібні аудіокниги до "Декамерон одного села" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Марія Лавренюк прослухати всі книги автора по черзі

Марія Лавренюк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Марія Лавренюк - Декамерон одного села відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Декамерон одного села, Виконавець: Таїсія Дружинович, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.