Святослав Дземан - Мандрівник

Ви можете слухати безкоштовно Мандрівник. Виконавець: Таїсія Дружинович, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Мандрівник
Виконавець: Таїсія Дружинович
01.06.2022
07:31:51
39
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Святослав Дземан - Мандрівник резюме книги

Мандрівник - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Таїсія Дружинович,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У повісті “Мандрівник” Святослав Дземан звертається до моральних проблем, розглядає духовність як вищу стадію досконалості.

Коли людина має мотив, бачить мету, вона готова практично на все. Немає тоді таких змін, ззовні чи всередині себе, яких би вона не могла звершити. І можна б було тоді помилково твердити, що нещасливі люди це ті, яким не трапилась у житті така мета, не знайшовся мотив.

Ні! нещасливі люди це ті, які не можуть, не хочуть, бояться побачити мету, яка у них як правило знаходиться під самим носом!

Мандрівник слухати онлайн безкоштовно

Мандрівник - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Святослав Дземан, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Мандрівник", Святослав Дземан

Подібні аудіокниги до "Мандрівник" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Святослав Дземан прослухати всі книги автора по черзі

Святослав Дземан - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Святослав Дземан - Мандрівник відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мандрівник, Виконавець: Таїсія Дружинович, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.