Микола Шлемкевич - Загублена українська людина

Ви можете слухати безкоштовно Загублена українська людина. Виконавець: Галина Довгозвяга, Жанр: Українська література, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Загублена українська людина
Виконавець: Галина Довгозвяга
01.06.2022
05:06:47
32
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Микола Шлемкевич - Загублена українська людина резюме книги

Загублена українська людина - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Довгозвяга,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Книжка видатного філософа Миколи Шлемкевича є унікальним внеском в історію української духовності. Послуговуючись історично-генетичними та соціо-психологічними методами, автор, крізь призму типології світоглядних настанов українця, аналізує становлення української душі, розглядає етичні ідеали, як систему суспільних вартостей. Досліджує загублену творчість та освітлює кризу родини й кохання; і все те перейняте авторським уболіванням в ім'я того, аби зародилася нова громада духу, справді глибока і справді соборна.

Загублена українська людина слухати онлайн безкоштовно

Загублена українська людина - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Микола Шлемкевич, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Загублена українська людина", Микола Шлемкевич

Подібні аудіокниги до "Загублена українська людина" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Микола Шлемкевич прослухати всі книги автора по черзі

Микола Шлемкевич - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Микола Шлемкевич - Загублена українська людина відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Загублена українська людина, Виконавець: Галина Довгозвяга, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.