Юрій Яновський - Лист у вічність

Ви можете слухати безкоштовно Лист у вічність. Виконавець: Борис Лобода, Жанр: Українська література, Роман, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Лист у вічність
Виконавець: Борис Лобода
01.06.2022
00:23:23
29
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Юрій Яновський - Лист у вічність резюме книги

Лист у вічність - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Лобода,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Лист у вічність» – одна з восьми новел новелістичного роману «Вершники» відомого діяча української літератури Юрія Яновського, які пов’язані між собою спільним сюжетом – громадянської війни.

В основі сюжету лежить героїзм безіменного листоноші, який нехтуючи своїм життям, заради спільної ідеї, йде на вірну загибель, терплячи жорстокі катування з боку німців, але не видає військової таємниці.

Лист у вічність слухати онлайн безкоштовно

Лист у вічність - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Юрій Яновський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Лист у вічність", Юрій Яновський

Подібні аудіокниги до "Лист у вічність" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Юрій Яновський прослухати всі книги автора по черзі

Юрій Яновський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Юрій Яновський - Лист у вічність відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Лист у вічність, Виконавець: Борис Лобода, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.