Осип Назарук - Роксоляна

Ви можете слухати безкоштовно Роксоляна. Виконавець: Вікторія Чайковська, Жанр: Українська література, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Роксоляна
01.06.2022
13:43:41
38
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Осип Назарук - Роксоляна резюме книги

Роксоляна - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Вікторія Чайковська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Осип Назарук (1883–1940) – український письменник, автор історичних повістей та оповідань, героями яких є непересічні постаті української національної історії. Одна з героїнь – Роксоляна – українська дівчина, яка, потрапивши в татарський ясир, зуміла не тільки вижити, а й піднятися на найвищий щабель турецької ієрархії – стати всемогутньою султаншею. І при цьому не забувала отчого дому, не зниділа душею, залишившись вірною дочкою свого народу.

Роксоляна слухати онлайн безкоштовно

Роксоляна - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Осип Назарук, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Роксоляна", Осип Назарук

Подібні аудіокниги до "Роксоляна" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Осип Назарук прослухати всі книги автора по черзі

Осип Назарук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Осип Назарук - Роксоляна відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Роксоляна, Виконавець: Вікторія Чайковська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.