Володимир Діброва - Андріївський узвіз

Ви можете слухати безкоштовно Андріївський узвіз. Виконавець: Ігор Мурашко, Жанр: Українська література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Андріївський узвіз
Виконавець: Ігор Мурашко
01.06.2022
08:21:45
38
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Володимир Діброва - Андріївський узвіз резюме книги

Андріївський узвіз - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ігор Мурашко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Андріївський узвіз" - це "роман-подорож". На початку твору його головний герой, потрапивши на свято міста, піднімається Андріївським узвозом. Там він опиняється в критичній ситуації, непритомніє і ніби подорожує в бік дитинства. Він робить п’ять зупинок у ключових моментах свого життя, де ще раз переживає кохання й хворобу, стає свідком суспільних змін, просувається по службі, робить ті самі помилки й перші дитячі кроки у пізнанні світу. Цього разу він бачить та розуміє все, але нічого не може змінити. А ще він дізнається, що в його житті була таємниця, про яку він, виявляється, знав, починаючи із п’яти років. Ця таємниця ніколи не залишала його, особливо в ситуаціях небезпеки та скрути. Події цієї подорожі охоплюють 1948 - 2002 роки й відбуваються на тлі Андріївського узвозу - вулиці, яка з’єднує низ міста з верхом, дитинство героя - зі зрілістю, скороминуще - із вічним. Роман "Андріївський узвіз" розрахований не лише на шанувальників рідного слова, але й на всіх, хто звик читати.

Андріївський узвіз слухати онлайн безкоштовно

Андріївський узвіз - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Володимир Діброва, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Андріївський узвіз", Володимир Діброва

Подібні аудіокниги до "Андріївський узвіз" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Володимир Діброва прослухати всі книги автора по черзі

Володимир Діброва - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Володимир Діброва - Андріївський узвіз відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Андріївський узвіз, Виконавець: Ігор Мурашко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.