Михайло Коцюбинський - Тіні забутих предків

Ви можете слухати безкоштовно Тіні забутих предків. Виконавець: Тетяна Гончарова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Драмa, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Тіні забутих предків
Виконавець: Тетяна Гончарова
01.06.2022
01:52:52
129
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Михайло Коцюбинський - Тіні забутих предків резюме книги

Тіні забутих предків - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тетяна Гончарова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Тіні забутих предків» — повість Михайла Коцюбинського, написана під враженням його перебування на Гуцульщині в 1911 році.

Це трагічно-романтична історія кохання Івана та Марічки, адже воно зародилося на тлі дикої ворожнечі двох родів, до яких належали молоді люди. Їхня любов розквітла на лоні пишної природи Карпатського краю і була такою ж чистою, як ранкові тумани гір. Однак, на превеликий жаль їм не судилося бути разом. Ця повість — справжня карпатська феєрія, у якій реальність межує з казкою, а щезники і лісовики зустрічаються на кожному кроці.
Також на сайті Ви можете прослухати «Тіні забутих предків» у виконанні Василя Обручова

Тіні забутих предків слухати онлайн безкоштовно

Тіні забутих предків - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Михайло Коцюбинський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Тіні забутих предків", Михайло Коцюбинський

Подібні аудіокниги до "Тіні забутих предків" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Михайло Коцюбинський прослухати всі книги автора по черзі

Михайло Коцюбинський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Михайло Коцюбинський - Тіні забутих предків відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Тіні забутих предків, Виконавець: Тетяна Гончарова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.