Олександр Васильківський - Число Cатани

Ви можете слухати безкоштовно Число Cатани. Виконавець: Валентина Дуб, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Число Cатани
Виконавець: Валентина Дуб
01.06.2022
08:27:03
29
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олександр Васильківський - Число Cатани резюме книги

Число Cатани - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Валентина Дуб,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Васильківський Олександр Олексійович народився 6 червня 1940 року в селі Царичанка на Дніпропетровщині. Навчався на факультеті журналістики Львівського університету. Автор книжок оповідань і повістей: "Полиновий вітер", "Сині журавлі", "Останній день літа", "Під крилом осені", "Мить вертання", "Березова Кладь", "Вертикаль", "Сорок днів"; романів "Причали наші", "...і всі, хто не забув", "Поки є час", "Число сатани". Окремі твори перекладено на мови зарубіжних країн.

Роман «Число сатани» — твір, у якому реалії недалекої перебудовчої дійсності, з її мітинговістю, патетичністю, недалекоглядністю і, врешті-решт, — катаклізмами, переплетені з химерною вигадкою.

Число Cатани слухати онлайн безкоштовно

Число Cатани - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олександр Васильківський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Число Cатани", Олександр Васильківський

Подібні аудіокниги до "Число Cатани" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олександр Васильківський прослухати всі книги автора по черзі

Олександр Васильківський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олександр Васильківський - Число Cатани відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Число Cатани, Виконавець: Валентина Дуб, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.