Людмила Копистко - Курси крою та життя - 2

Ви можете слухати безкоштовно Курси крою та життя - 2. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Курси крою та життя - 2
Виконавець: Галина Шумська
01.06.2022
06:21:43
65
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Людмила Копистко - Курси крою та життя - 2 резюме книги

Курси крою та життя - 2 - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Три подруги, три долі, три життєвих шляхи. Позаду юнацькі роки, перша закоханісь та рожеві мрії. Вони вже встигли стати дружинами, мамами, досвідченими спеціалістами. Та чи щасливі вони? Бо життя насправді виявилось не такою простою штукою, як уявлялося колись. Що ж, тепер головне не наробити помилок, не проґавити своє справжнє жіноче щастя.

Ви уже познайомилися з нашими героїнями у першій книзі роману «Курси крою та життя».

Хочете дізнатися, що далі відбулося в їхньому житті? Молода, але безумовно талановита письменниця Людмила Копистко дає вам таку можливість. Долі її героїнь виписані з нашого життя, виписані майстерно, з душею, а головне - правдиво. Та й самі дівчатка схожі на нас з вами. Отже, слухайте і насолождуйтесь!
Всі книги серії «Курси крою та життя»:1. Курси крою та життя
2. Курси крою та життя - 2

Курси крою та життя - 2 слухати онлайн безкоштовно

Курси крою та життя - 2 - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Людмила Копистко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Курси крою та життя - 2", Людмила Копистко

Подібні аудіокниги до "Курси крою та життя - 2" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Людмила Копистко прослухати всі книги автора по черзі

Людмила Копистко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Людмила Копистко - Курси крою та життя - 2 відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Курси крою та життя - 2, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.