Марина Соколян - Кодло. Експерементальне дослiдження

Ви можете слухати безкоштовно Кодло. Експерементальне дослiдження. Виконавець: Тетяна Дюпіна, Жанр: Українська література, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Кодло. Експерементальне дослiдження
Виконавець: Тетяна Дюпіна
01.06.2022
07:51:00
33
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Марина Соколян - Кодло. Експерементальне дослiдження резюме книги

Кодло. Експерементальне дослiдження - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тетяна Дюпіна,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У книзі є все, щоб зацікавити якнайширше коло читачів — напружений сюжет, симпатичні молоді герої, які відчайдушно дурять один одного, старовинні таємниці та інформаційні технології. Події розгортаються на «прихованому факультеті» Університету Сент-Ендрюза — Школи Містифікації. У цій школі юні таланти набувають знань з фальсифікації, міфотворчості та теорії змови, щоб потім успішно застосувати їх на практиці. Єдина підказка для читачів — не слід сприймати буквально все, що діється в цій школі, адже, як стверджує авторка, це лише містифікація, лише гра, яка, щоправда, має всі шанси стати нещадною грою без правил.

Кодло. Експерементальне дослiдження слухати онлайн безкоштовно

Кодло. Експерементальне дослiдження - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Марина Соколян, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Кодло. Експерементальне дослiдження", Марина Соколян

Подібні аудіокниги до "Кодло. Експерементальне дослiдження" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Марина Соколян прослухати всі книги автора по черзі

Марина Соколян - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Марина Соколян - Кодло. Експерементальне дослiдження відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Кодло. Експерементальне дослiдження, Виконавець: Тетяна Дюпіна, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.