Анатолій Крим - Джордано Бруно

Ви можете слухати безкоштовно Джордано Бруно. Виконавець: Богдан Ступка, Жанр: Українська література, Аудіо-вистава, П'єса, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Джордано Бруно
Виконавець: Богдан Ступка
01.06.2022
00:59:30
34
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Анатолій Крим - Джордано Бруно резюме книги

Джордано Бруно - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Богдан Ступка,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Його ім'ям було названо один з кратерів на Місяці. На площі Кампо-деї-Фйорі йому встановлено пам'ятник. Саме на цьому місці його було спалено, а останніми його словами були "Я вмираю мучеником добровільно". Джордано Бруно - видатний діяч епохи Відродження, прибічник геліоцентричної теорії Коперника, сміливець, який не відступив від своїх переконань. Саме цій особистості драматург Анатолій Крим присвятив свою п'єсу.
Автор українського перекладу Марія Олійник.

Джордано Бруно слухати онлайн безкоштовно

Джордано Бруно - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Анатолій Крим, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Джордано Бруно", Анатолій Крим

Подібні аудіокниги до "Джордано Бруно" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Анатолій Крим прослухати всі книги автора по черзі

Анатолій Крим - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Анатолій Крим - Джордано Бруно відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Джордано Бруно, Виконавець: Богдан Ступка, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.