Старостенко Юрій Семенович - Коли люта зима

Ви можете слухати безкоштовно Коли люта зима. Жанр: Казка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Коли люта зима
Жанр: Казка,
01.06.2022
37
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Старостенко Юрій Семенович - Коли люта зима резюме книги

Коли люта зима - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk

        Коли люта зима  

        Ой лукава буває зима!

         Спершу то ніби й нічого, навіть утішно: кружляють у повітрі такі собі літаєчки. Але потім повалить густий лапатий сніг, візьметься мороз. Замурує на деревах кожну шпаринку: спробуй-но дістанься якоїсь комашини!..

         І приходить на пташок страшна біда. Сяде воно голодне довгу ніч ночувати, а як обутріло — несила й крилець звести. Не раз бува, що вивелось синичок у кубельці цілий гурт, а минає зима — двійко-трійко лишається.

         Отож коли повіє лихом, якась мудра синиця враз ударить на сполох: — Ці-ці-фінь!

         І подається дрібне лісове птаство слідом за нею до людського житла: тут сипне хтось жменю насіння, там, либонь, дощечку приладнали й насипали смачних зернят. Поки хати засвітять свої жовті вікна, пернате товариство і поснідає, і пообідає, й повечеряє разом. Десь під стріхою чи на теплому горищі  й обночуються...

         А як настане весна, а слідом за нею й літечко красне, синиці добрим людям віддячать: усіх хробаків та гусінь у садках  винищать. Яблука  ростимуть великі  та  смачні!

Джерело: Старостенко Юрій Семенович. Коли люта зима / Ю. С. Старостенко // Ку-ку! / Ю. С. Старостенко ; худож. О. Ткаченко. – Київ, 1967. – С. 4-5.

Коли люта зима слухати онлайн безкоштовно

Коли люта зима - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Старостенко Юрій Семенович, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Коли люта зима", Старостенко Юрій Семенович

Подібні аудіокниги до "Коли люта зима" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Старостенко Юрій Семенович прослухати всі книги автора по черзі

Старостенко Юрій Семенович - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Старостенко Юрій Семенович - Коли люта зима відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Коли люта зима, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.