Ілларіон Павлюк - Танець недоумка

Ви можете слухати безкоштовно Танець недоумка. Виконавець: Sergio_www, Жанр: Українська література, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Танець недоумка
Виконавець: Sergio_www
01.06.2022
20:15:00
3935
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ілларіон Павлюк - Танець недоумка резюме книги

Танець недоумка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Sergio_www,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Космічний біолог Гіль, за плечима якого чимало військових операцій, переживає не найкращі часи: безробіття, безгрошів’я, сім’я на межі розпаду, ще й висока ймовірність (50%!), що проявиться спадкова генетична хвороба, в якій швидка смерть — це чи не найкращий фінал. І ось неочікувано з’являється пропозиція роботи, яка, здавалося б, вирішує всі проблеми одночасно: наукова експедиція в іншу галактику!
Дія з модерного Києва переміщається до ультрасучасного Токіо, а далі маршрут героя та його родини пролягає запиленими стежками далеких світів. Планета із індіанською назвою Іш-Чель - таємнича, мов Соляріс чи Пандора в "Аватарі", ворожа, мов гаррісонівська.

Якщо Гілю хотілося просто жити щасливо поруч із донькою, то в автора були на нього свої плани. На 680 сторінках роману він змушує свого героя пройти дев'ять пекельних кіл: бігати, стрибати і стріляти, боротися за рідних, обманюватися і прозрівати, втрачати і знаходити самого себе. Чи став він інакшим, чи зміг розправитися з власними химерами?

Танець недоумка слухати онлайн безкоштовно

Танець недоумка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ілларіон Павлюк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Танець недоумка", Ілларіон Павлюк

Подібні аудіокниги до "Танець недоумка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ілларіон Павлюк прослухати всі книги автора по черзі

Ілларіон Павлюк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ілларіон Павлюк - Танець недоумка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Танець недоумка, Виконавець: Sergio_www, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
 1. Оксана
  Оксана 8 months ago
  ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ за можливість слухати улюблені твори, голос Sergio дуже гарний, соковитий, смачний та рідний! Озвучте, будь ласка ще щось Павлюка. Дякую!!!
 2. Світлана Е.
  Світлана Е. 3 months ago
  Щиро дякую виконавцю за озвучку і сайту за те, що надали можливість познайомитись з творчістю Павлюка. В наші буремні часи дуже важко знайти час на одужання 700 сторінок. Аудіокниги - справжнє спасіння.
  Всім буду радити автора. Я у захваті!
  Дай Боже Ілларіону Павлюку повернутися з війни цілим і неушкодженим і подарувати нам ще багато прекрасних книжок.