Ірина Місяць - Країна Сніговія

Ви можете слухати безкоштовно Країна Сніговія. Виконавець: Ірина Місяць, Жанр: Українська література, Казка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Країна Сніговія
Виконавець: Ірина Місяць
01.06.2022
00:45:54
54
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ірина Місяць - Країна Сніговія резюме книги

Країна Сніговія - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ірина Місяць,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У цьому світі кожна людина (і навіть Сніговичок!) грає на музичному інструменті та з дитинства знає нотну грамоту. Цей світ сповнений дивами, натхненням і мудрістю. Десять казок про музику, що містяться у книжці, допоможуть дитині не лише полюбити музику на все життя, а й навчать її основним музичним поняттям. До того ж, ця книга допоможе дитині бути терплячою і працьовитою на шляху до своєї мети, адже, як сказав головний герой книги: «Коли є мрія – ти ніколи не втомишся її втілювати. Коли Бог кладе зернятко в серце, то треба неодмінно його проростити!»

Країна Сніговія слухати онлайн безкоштовно

Країна Сніговія - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ірина Місяць, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Країна Сніговія", Ірина Місяць

Подібні аудіокниги до "Країна Сніговія" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ірина Місяць прослухати всі книги автора по черзі

Ірина Місяць - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ірина Місяць - Країна Сніговія відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Країна Сніговія, Виконавець: Ірина Місяць, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.