Юрій Яновський - Шаланда в морі

Ви можете слухати безкоштовно Шаланда в морі. Виконавець: Борис Лобода, Жанр: Українська література, Роман, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Шаланда в морі
Виконавець: Борис Лобода
01.06.2022
00:18:36
57
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Юрій Яновський - Шаланда в морі резюме книги

Шаланда в морі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Лобода,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У новелі «Шаланда в морі» підкреслюється бажання батьків Половців зберегти основу свого життя — свій рід, своє заняття, знаряддя рибальської праці. Але вже із згадок матері зрозуміло, що рід розпадається — усі сини пішли зовсім різними шляхами. Вони потім зійдуться в новелі «Подвійне коло», щоб стати з різних боків політичних барикад.

Шаланда в морі слухати онлайн безкоштовно

Шаланда в морі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Юрій Яновський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Шаланда в морі", Юрій Яновський

Подібні аудіокниги до "Шаланда в морі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Юрій Яновський прослухати всі книги автора по черзі

Юрій Яновський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Юрій Яновський - Шаланда в морі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Шаланда в морі, Виконавець: Борис Лобода, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.