Ігор Маленький - Дідоніана

Ви можете слухати безкоштовно Дідоніана. Виконавець: Таїсія Дружинович, Жанр: Українська література, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Дідоніана
Виконавець: Таїсія Дружинович
01.06.2022
27:25:53
79
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ігор Маленький - Дідоніана резюме книги

Дідоніана - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Таїсія Дружинович,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Автором здійснена спроба перегляду історії середземноморської цивілізації й витворення новітнього "дерева міфу" на основі індоєвропейської міфології та релігій, переказів про Дідону Карфагенську в "Енеїді" Вергілія та її сонетного переспіву Василя Івашка. Роман є чимось середнім між "Дон Кіхотом" та "Декамероном", поєднуючи романтику мандрів, міфів, роздумів про шляхи розвитку людської цивілізації та перипетії українського сьогодення з оповідями про секрети зваблювання жінок Будди, Дон Жуана й Казанови, фантасмагоричні пригоди та десятки романтично-еротичних історій, пережитих героями, що в тривалих блуканнях стають Енеєм та Одісеєм.

Дідоніана слухати онлайн безкоштовно

Дідоніана - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ігор Маленький, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Дідоніана", Ігор Маленький

Подібні аудіокниги до "Дідоніана" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ігор Маленький прослухати всі книги автора по черзі

Ігор Маленький - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ігор Маленький - Дідоніана відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Дідоніана, Виконавець: Таїсія Дружинович, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.