Іван Григурко - Канал

Ви можете слухати безкоштовно Канал. Виконавець: Анатолій Єчко, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Канал
Виконавець: Анатолій Єчко
01.06.2022
09:18:31
52
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Григурко - Канал резюме книги

Канал - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Анатолій Єчко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман розповідає про непросте життя молодих механізаторів, які працюють на проведенні зрошувального каналу в степу. У кожного з них свої проблеми. У одного - тюремне минуле. У двох - ворожнеча ще з часів навчання в ПТУ. Хтось не задоволений зарплатою і вважає інших дармоїдами. Ще один закохався в матір-одиначку з дитиною. В ході нелегкої роботи вони поступово знаходять спільну мову один з одним, переглядають свої погляди на життя і оточуючих.....

1975 році за романом Івана Григурко «Канал» був знятий фільм, який в1976 році отримав Головний приз «Кришталевий кубок», приз ЦК ЛКСМУ і диплом журі на кінофестивалі «Молодість».

Канал слухати онлайн безкоштовно

Канал - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Григурко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Канал", Іван Григурко

Подібні аудіокниги до "Канал" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Григурко прослухати всі книги автора по черзі

Іван Григурко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Григурко - Канал відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Канал, Виконавець: Анатолій Єчко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.