Шарль де Костер - Легенда про Тіля Уленшпігеля

Ви можете слухати безкоштовно Легенда про Тіля Уленшпігеля. Виконавець: Лариса Уласовська, Жанр: Гумор, Зарубіжна література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Легенда про Тіля Уленшпігеля
Виконавець: Лариса Уласовська
01.06.2022
22:45:53
56
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Шарль де Костер - Легенда про Тіля Уленшпігеля резюме книги

Легенда про Тіля Уленшпігеля - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Лариса Уласовська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Шарль де Костер – відомий письменник ХІХ ст., творчість якого склала основу бельгійської літератури, найкращі свої твори написав старою, фламандською мовою. “Легенда про Тіля Уленшпігеля”, створена в стилі героїчного роману XVI ст., є яскравим виявом бельгійського патріотичного епосу. Роман спирається на німецькі легенди XIVст., які і народили жартуна Уленшпігеля. Як літературного персонажа його порівнювали з доном Кіхотом Сервантеса і навіть з Панургом Рабле. Роман насичений фольклорними мотивами, повен народного гумору, часом по-варварськи безпосереднього, але незмінно життєствердного.

Легенда про Тіля Уленшпігеля слухати онлайн безкоштовно

Легенда про Тіля Уленшпігеля - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Шарль де Костер, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Легенда про Тіля Уленшпігеля", Шарль де Костер

Подібні аудіокниги до "Легенда про Тіля Уленшпігеля" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Шарль де Костер прослухати всі книги автора по черзі

Шарль де Костер - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Шарль де Костер - Легенда про Тіля Уленшпігеля відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Легенда про Тіля Уленшпігеля, Виконавець: Лариса Уласовська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.