Андрій Ткаченко - Поєдинок з Абвером

Ви можете слухати безкоштовно Поєдинок з Абвером. Виконавець: Микола Козій, Жанр: Українська література, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Поєдинок з Абвером
Виконавець: Микола Козій
01.06.2022
07:07:07
52
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Андрій Ткаченко - Поєдинок з Абвером резюме книги

Поєдинок з Абвером - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Микола Козій,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
В основі гостросюжетної повісті справжні факти діяльності чекістів-розвідників у роки Великої Вітчизняної війни. У ворожий тил направляється десантна група НКДБ УРСР. Вона успішно виконує завдання Центру і згодом виростає у чисельний загін, який веде розвідувальну і підривну роботу, спрямовану проти гітлерівців на території окупованої ними Словаччини. Розкриваючи нові сторінки героїчної діяльності солдатів таємного фронту, автор показує, як гартувалось братерство народів у спільній боротьбі проти фашизму.

Поєдинок з Абвером слухати онлайн безкоштовно

Поєдинок з Абвером - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Андрій Ткаченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Поєдинок з Абвером", Андрій Ткаченко

Подібні аудіокниги до "Поєдинок з Абвером" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Андрій Ткаченко прослухати всі книги автора по черзі

Андрій Ткаченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Андрій Ткаченко - Поєдинок з Абвером відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Поєдинок з Абвером, Виконавець: Микола Козій, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.