Олесь Гончар - За мить щастя

Ви можете слухати безкоштовно За мить щастя. Виконавець: Катерина Наконечна, Жанр: Українська література, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига За мить щастя
Виконавець: Катерина Наконечна
01.06.2022
00:34:50
82
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олесь Гончар - За мить щастя резюме книги

За мить щастя - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Катерина Наконечна,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Дія відбувається у перші повоєнні роки, головний герой твору — молодий артилерист Діденко — закохується у незнайомку, але їхня любов обертається трагедією. Світ умовностей проти свободи вічного почуття — саме таким є центральний конфлікт новели.

Художньо осмислюється краса і сила кохання, подається узагальнений образ миті життя, філософія героя говорить про те, що людське щастя відносне й короткочасне. Можливо, людина й живе на землі заради цієї прекрасної миті, хоч і платить часто дуже високу ціну.

За мить щастя слухати онлайн безкоштовно

За мить щастя - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олесь Гончар, виконавець

Подібні аудіокнижки до "За мить щастя", Олесь Гончар

Подібні аудіокниги до "За мить щастя" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олесь Гончар прослухати всі книги автора по черзі

Олесь Гончар - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олесь Гончар - За мить щастя відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу За мить щастя, Виконавець: Катерина Наконечна, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.