Наталка Доляк - Загублений між війнами (Авторські читання)

Ви можете слухати безкоштовно Загублений між війнами (Авторські читання). Виконавець: Наталка Доляк, Жанр: Українська література, Історична проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Наталка Доляк - Загублений між війнами (Авторські читання) резюме книги

Загублений між війнами (Авторські читання) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Наталка Доляк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Це історія життя людини на тлі буремних років кінця ХІХ ст. і аж до німецької окупації Києва під час Другої світової війни. Роман описує життєвий шлях Юрія Будяка (справжнє прізвище – Покос), - талановитого українського поета і прозаїка, члена Української Центральної Ради.

Він був матросом і чабаном, вчителем в українському селі, одним із найвпливовіших діячів новітньої української культури, брав участь у створенні УНР, пройшов крізь сталінські табори. Йому випало мандрувати Францією, Італією, Туреччиною, Сингапуром, воювати в Південній Африці на боці повсталих бурів, де під час військових сутичок він врятував самого Вінстона Черчілля, за що був нагороджений можливістю навчатися в Оксфорді.

Юрій Покос з гідністю пройшов всі випробування, не втративши самого себе і відданості своїй Україні.

Загублений між війнами (Авторські читання) слухати онлайн безкоштовно

Загублений між війнами (Авторські читання) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Наталка Доляк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Загублений між війнами (Авторські читання)", Наталка Доляк

Подібні аудіокниги до "Загублений між війнами (Авторські читання)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Наталка Доляк прослухати всі книги автора по черзі

Наталка Доляк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Наталка Доляк - Загублений між війнами (Авторські читання) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Загублений між війнами (Авторські читання), Виконавець: Наталка Доляк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.