Докія Гуменна - Благослови, мати!

Ви можете слухати безкоштовно Благослови, мати!. Виконавець: Дмитро Хоркін, Жанр: Українська література, Дитяча література, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Благослови, мати!
Виконавець: Дмитро Хоркін
01.06.2022
07:58:17
84
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Докія Гуменна - Благослови, мати! резюме книги

Благослови, мати! - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Дмитро Хоркін,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Надзвичайна книга видатної українки. Авторка звикла писати у легкому оповідальному та есейному стилі для дітей. То ж - і цю працю вона саме так і описала - у казковому оповіданні розкриває історію предків українців від часів сивої давнини - із "золотого кам`яного віку", до скіфських часів. Головною темою цього казкового наукового твору є прадавня історія України, та - Мати: праматір, богиня, жінка-жона, яка народила весь світ.

Благослови, мати! слухати онлайн безкоштовно

Благослови, мати! - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Докія Гуменна, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Благослови, мати!", Докія Гуменна

Подібні аудіокниги до "Благослови, мати!" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Докія Гуменна прослухати всі книги автора по черзі

Докія Гуменна - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Докія Гуменна - Благослови, мати! відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Благослови, мати!, Виконавець: Дмитро Хоркін, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.