Віктор Петров - Романи Куліша

Ви можете слухати безкоштовно Романи Куліша. Виконавець: Галина Довгозвяга, Жанр: Українська література, Біографія, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Романи Куліша
Виконавець: Галина Довгозвяга
01.06.2022
08:06:06
51
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Віктор Петров - Романи Куліша резюме книги

Романи Куліша - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Довгозвяга,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Твір Віктора (Домонтовича) Петрова, написаний у жанрі романізованої біографії про стосунки з жінками й суспільну та творчу діяльність Пантелеймона Куліша у 1856–1862 рр. (Кулішеві — 38-42 роки).

Роман складається з передмови – «Вступних уваг» – та п’яти розділів, перший з яких – «Літо року 1856» – оповідає про тогочасні й ранішні події з життя П. Куліша, ідеї та переконання, а також стосунки з Манею де-Бальмен та дружиною Олександрою Михайлівною Білозерською (Ганною Барвінок). Наступні розділи роману – про стосунки Куліша з Лесею Милорадовичівною, Марком Вовчком, Параскою Глібовою та Ганною Рентель – «романи», які часто розвивалися лише епістолярно, а не в реальності, й при тому, декілька водночас.

Романи Куліша слухати онлайн безкоштовно

Романи Куліша - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Віктор Петров, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Романи Куліша", Віктор Петров

Подібні аудіокниги до "Романи Куліша" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Віктор Петров прослухати всі книги автора по черзі

Віктор Петров - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Віктор Петров - Романи Куліша відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Романи Куліша, Виконавець: Галина Довгозвяга, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.