Іван Карпенко-Карий - Мартин Боруля (скорочено)

Ви можете слухати безкоштовно Мартин Боруля (скорочено). Виконавець: Василь Обручов, Жанр: Українська література, Гумор, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Мартин Боруля (скорочено)
Виконавець: Василь Обручов
01.06.2022
01:35:11
61
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Карпенко-Карий - Мартин Боруля (скорочено) резюме книги

Мартин Боруля (скорочено) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Василь Обручов,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Сюжет комедiï «Мартин Боруля» письменник будує на фактах з життя родини Тобілевичів: батько драматурга, який довгий час служив управителем помiщицьких маєткiв, вирiшив домогтися визнання свого роду дворянським. На це пiшло чимало часу i марно: дворянство не було доведено, оскiльки прiзвище в старих документах було Тобелевич, а в нових Тобiлевич. Карпенко-Карий використав цей факт, аби висмiяти намагання простоï людини вибитися в дворяни, хибно думаючи, що цим можна в чомусь вивищитися над iншими.

Розв'язка — гостро драматична: Мартин скрiзь зазнає поразки, i, нарештi, одна лiтера в прiзвищi (Боруля — Беруля) кладе край його змаганням за дворянське звання: рiд Мартина не визнали дворянським.

Мораль: Висмiявши таку поведiнку свого героя, Карпенко-Карий утвердив здорову народну мораль щодо родинних традицiй, ставлення людини до своєï рiдноï землi, свого родоводу, прадiдiвських коренiв, працi, народних звичаïв. Головне не титул, а вмiння залишатися порядною, високоморальною людиною у всiх життєвих ситуацiях.

Мартин Боруля (скорочено) слухати онлайн безкоштовно

Мартин Боруля (скорочено) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Карпенко-Карий, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Мартин Боруля (скорочено)", Іван Карпенко-Карий

Подібні аудіокниги до "Мартин Боруля (скорочено)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Карпенко-Карий прослухати всі книги автора по черзі

Іван Карпенко-Карий - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Карпенко-Карий - Мартин Боруля (скорочено) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Мартин Боруля (скорочено), Виконавець: Василь Обручов, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.