Олесь Гончар - Орхідеї з тропіків

Ви можете слухати безкоштовно Орхідеї з тропіків. Виконавець: Надія Кашперовецька, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Орхідеї з тропіків
01.06.2022
00:36:10
50
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олесь Гончар - Орхідеї з тропіків резюме книги

Орхідеї з тропіків - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Надія Кашперовецька,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Подорожнє есе «Орхідеї з тропіків». Спогади про поїздку до Таїланду Олеся Гончара, в яких автор природньо поєднує документалізм і емоційний роздум з зображальними елементами.

В «Орхідеях з тропіків» історичні, політичні, соціальні реалії не просто констатуються, вони постають в емоційно почуттєвому забарвленні, в контексті побутових і особистісних ознак.

Розгортається розповідь про Орхідей-центр та його керівника, професора-селекціонера, «котрий усе життя присвятив орхідеям».
Працівники Орхідей-центру вирішили подарувати від’їжджаючим членам делегації орхідеї. Тут автор опоетизовує і квітку, і квіткаря, і його помічників.
«Багато днів потім квіти найтендітніші, може, з усього живого, чудово квітували…»

Орхідеї з тропіків слухати онлайн безкоштовно

Орхідеї з тропіків - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олесь Гончар, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Орхідеї з тропіків", Олесь Гончар

Подібні аудіокниги до "Орхідеї з тропіків" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олесь Гончар прослухати всі книги автора по черзі

Олесь Гончар - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олесь Гончар - Орхідеї з тропіків відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Орхідеї з тропіків, Виконавець: Надія Кашперовецька, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.