Тибетська народна казка - Про дурного тигра

Ви можете слухати безкоштовно Про дурного тигра. Виконавець: Руслана Калужна, Жанр: Зарубіжна література, Дитяча література, Казка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тибетська народна казка - Про дурного тигра резюме книги

Про дурного тигра - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Руслана Калужна,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У страху очі великі. Хтось найбільше в світі боїться тигра, а хтось яморі. Але хто таке бачив, щоб тигр боявся ящірки? Якби ж знання, що яморі - це маленька, сіра ящірка... Отак, молодий, нерозумний тигр, повірив чужим страхам, й сам себе до жаху налякав. Ця казка вчить нас вірити своїм очам, а не чужим речам.

Про дурного тигра слухати онлайн безкоштовно

Про дурного тигра - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тибетська народна казка, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Про дурного тигра", Тибетська народна казка

Подібні аудіокниги до "Про дурного тигра" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тибетська народна казка прослухати всі книги автора по черзі

Тибетська народна казка - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тибетська народна казка - Про дурного тигра відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Про дурного тигра, Виконавець: Руслана Калужна, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.