Люко Дашвар - РАЙ. центр

Ви можете слухати безкоштовно РАЙ. центр. Виконавець: Зоя Кваснюк, Жанр: Українська література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Люко Дашвар - РАЙ. центр резюме книги

РАЙ. центр - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Зоя Кваснюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Чи можна досягти успіху, не зрадивши себе? Люба впевнена, що так. Вона вчиться, працює в заможній родині і навіть змогла приборкати нахабну господиню.

Але несподівано перед дівчиною постає вибір — залишатися гордою і самотньою чи бути поруч з коханим хлопцем, мати якого — та сама жінка, в якої вона працювала...

РАЙ. центр слухати онлайн безкоштовно

РАЙ. центр - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Люко Дашвар, виконавець

Люко Дашвар прослухати всі книги автора по черзі

Люко Дашвар - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Люко Дашвар - РАЙ. центр відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу РАЙ. центр, Виконавець: Зоя Кваснюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1. Олексій
    Олексій 3 months ago
    Дуже цікавий твір. Не звичайний, но цікавий. Чтиця теж в нормі, іноді трохи переграє з інтонацією, але слухати все-таки зручно.