Іван Семесюк - Фаршрутка

Ви можете слухати безкоштовно Фаршрутка. Виконавець: Іван Семесюк, Жанр: Українська література, Гумор, Пригоди, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Фаршрутка
Виконавець: Іван Семесюк
01.06.2022
04:11:01
104
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Семесюк - Фаршрутка резюме книги

Фаршрутка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Іван Семесюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Аграрно-містичні пригоди мавпоукраїнця Томаса Яковича Сироти продовжуються, і він опиняється в центрі спецоперації з порятунку людства в цілому та української державності зокрема. На читача, як на і мавпу, чекають пригоди, а також стихійні лекції з культурної антропології у виконанні Кривавого Пастора, краєзнавця та спеціаліста з індоарійської магії Остапа Вішну, генератора сенсів Репостислава Вакарчука, а також інших, не менш опуклих персонажів, висмикнутих за хвіст з вітчизняних реалій. Дія відбувається в Україні на тлі руйнації Московії, боротьби СБУ з демоном російської государствєнності, перестрілок українських селовиків з лубянською агентурою, та інших історичних обставин. Книжка насичена актуальними культурними мемами, їхнім метафізичним аналізом та рішучою препарацією нашого з вами життя.

Увага! У книзі присутня ненормативна лексика. Бажане вікове обмеження — 18+.

Фаршрутка слухати онлайн безкоштовно

Фаршрутка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Семесюк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Фаршрутка", Іван Семесюк

Подібні аудіокниги до "Фаршрутка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Семесюк прослухати всі книги автора по черзі

Іван Семесюк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Семесюк - Фаршрутка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Фаршрутка, Виконавець: Іван Семесюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.