Віктор Гребенюк - Ефект Вертера та інші новели

Ви можете слухати безкоштовно Ефект Вертера та інші новели. Виконавець: Віктор Гребенюк, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ефект Вертера та інші новели
Виконавець: Віктор Гребенюк
01.06.2022
05:27:50
82
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Віктор Гребенюк - Ефект Вертера та інші новели резюме книги

Ефект Вертера та інші новели - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Віктор Гребенюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ефектом Вертера називають відоме явище: люди чинять у житті те ж саме, що почерпують із книжок, фільмів, ЗМІ (переважно негативне, зокрема самогубства). У першій, програмній новелі збірки йдеться саме про цей феномен. Автор, член Спілки християнських письменників України, надіється, що його твори справлять позитивний ефект Вертера.

Наступні 39 новел – тобто короткі динамічні оповідання з несподіваним кінцем – розміщено за часом подій: від закінчення Громадянської війни й до сьогоднішніх днів, але, по суті, всі про наших сучасників. Хоч у них ідеться про дивовижне, усі твори написано на реальних фактах.

Ефект Вертера та інші новели слухати онлайн безкоштовно

Ефект Вертера та інші новели - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Віктор Гребенюк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ефект Вертера та інші новели", Віктор Гребенюк

Подібні аудіокниги до "Ефект Вертера та інші новели" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Віктор Гребенюк прослухати всі книги автора по черзі

Віктор Гребенюк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Віктор Гребенюк - Ефект Вертера та інші новели відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ефект Вертера та інші новели, Виконавець: Віктор Гребенюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.