Юрій Горліс-Горський - Холодний Яр

Ви можете слухати безкоштовно Холодний Яр. Виконавець: Петро Бойко, Жанр: Українська література, Історична проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Холодний Яр
Виконавець: Петро Бойко
01.06.2022
21:45:00
1878
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Юрій Горліс-Горський - Холодний Яр резюме книги

Холодний Яр - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Петро Бойко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
І досі мало хто знає, що після захоплення більшовиками України на Черкащині зародилася так звана Холодноярська республіка, яка під жовто-блакитним прапором вела збройну боротьбу аж до середини 20-х!

"Холодний Яр" - спогади саме про це. Автор, невгамовний романтик, згадує події, в реальність яких часом важко повірити. Адже серед наших уявлень про 1920-ті роки навряд чи знайдеться місце картинці, де під десятком нанизаних на дерево черепів висить табличка "Володіння Холодного Яру. Проїзд чекістам заборонений!". То ж і не дивно, що в Совєцькому Союзі людей, які прочитали ці спогади, ставили на облік в КГБ.

Це одна з тих книг, які незчувшись, можна прочитати за ніч, справжній бестселер з 70-річною історією! Колективні читання книжки колись організовувались у "Просвітах", імена її героїв брали за псевда юні оунівці. Без перебільшення можна сказати, що Юрій Горліс-Горський став кумиром тисяч українських патріотів.

Холодний Яр слухати онлайн безкоштовно

Холодний Яр - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Юрій Горліс-Горський, виконавець

Юрій Горліс-Горський прослухати всі книги автора по черзі

Юрій Горліс-Горський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Юрій Горліс-Горський - Холодний Яр відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Холодний Яр, Виконавець: Петро Бойко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
  1. Володимир
    Володимир 5 months ago
    Книга!!! Усі аспекти: історія, люди, герої, вороги через бачення та емоції учасника боротьби! Винятковий стиль, художні форми, мова та життя селян, влучне слово автора. Захоплюючі інтонації та читання Актора викликають довіру! Дякую!