Сафо Мелі - Розбивши її життя. Частина 1

Ви можете слухати безкоштовно Розбивши її життя. Частина 1. Виконавець: Ангеліна Кріхелі, Жанр: Українська література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Сафо Мелі - Розбивши її життя. Частина 1 резюме книги

Розбивши її життя. Частина 1 - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ангеліна Кріхелі,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
В юності їх захлиснули кохання та пристрасть. Але доля розпорядилася по-своєму, розлучивши їх на довгих двадцять років. У кожного з них своє складне особисте життя. І, здається, що їх давно вже нічого не пов'язує. Але раптово все змінює випадкова знахідка. В життя Олексія вривається минуле.

Містить відверті еротичні сцени. 18+, Хеппі Енд буде.

Роман заснований на реальній історії.

Ютуб канал диктора

Розбивши її життя. Частина 1 слухати онлайн безкоштовно

Розбивши її життя. Частина 1 - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Сафо Мелі, виконавець

Сафо Мелі прослухати всі книги автора по черзі

Сафо Мелі - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Сафо Мелі - Розбивши її життя. Частина 1 відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Розбивши її життя. Частина 1, Виконавець: Ангеліна Кріхелі, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.