Валер’ян Підмогильний - Невеличка драма

Ви можете слухати безкоштовно Невеличка драма. Виконавець: Характерник, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Валер’ян Підмогильний - Невеличка драма резюме книги

Невеличка драма - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Характерник,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Жила собі дівчина на ім'я Марта, яку доля не обділила вродою і щедро обдарувала мріями, яка сумлінно працювала в офісі та привертала увагу залицяльників. І одного дня дівчина ця забажала закохатись цілковито й повністю, за умови, щоб її обранець теж відповість взаємністю, поринувши в почуття з головою.

Жив собі молодий науковець Юрій Славенко, професор органічної хімії, котрий зневажав жіноче товариство, такі застарілі категорії, як сім'я, мова, народ, ставлячи понад усе науку, покликану змінити майбутнє.

До чого приведе їх випадкова зустріч на дружніх посиденьках у затишній київській квартирі?

Найкращий український інтелектуальний роман часів "розстріляного відродження". Про почуття й буденність чуттєво і скрупульозно до дрижаків.

Ютуб канал диктора

$ Підтримати Характерника гривнею

Невеличка драма слухати онлайн безкоштовно

Невеличка драма - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Валер’ян Підмогильний, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Невеличка драма", Валер’ян Підмогильний

Подібні аудіокниги до "Невеличка драма" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Валер’ян Підмогильний прослухати всі книги автора по черзі

Валер’ян Підмогильний - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Валер’ян Підмогильний - Невеличка драма відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Невеличка драма, Виконавець: Характерник, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.