Борис Віан - Шумовиння днів

Ви можете слухати безкоштовно Шумовиння днів. Виконавець: Андрій Вільколек, Жанр: Світова література, Роман, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Шумовиння днів
Автор:
Виконавець: Андрій Вільколек
11.07.2023
05:29:46
279
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Борис Віан - Шумовиння днів резюме книги

Шумовиння днів - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Андрій Вільколек,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Це ніжна й поважна, комічна і гнітюча, чарівлива і незабутня історія кохання. Це казка епохи джазу, кумедна і в’їдлива водночас, сповнена щастя і трагічності, феєрична й повна захвату. В цьому зухвалому творі Дюк Еллінґтон ― наче герой мультфільму, Жан-Поль Сартр ― бурлескна маріонетка, а смерть прибирає подоби білого латаття. Цей роман окреслює речі вічні й тріумфальні: несказанне щастя абсолютного кохання і музику чорних американців.

Шумовиння днів слухати онлайн безкоштовно

Шумовиння днів - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Борис Віан, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Шумовиння днів", Борис Віан

Подібні аудіокниги до "Шумовиння днів" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Борис Віан прослухати всі книги автора по черзі

Борис Віан - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Борис Віан - Шумовиння днів відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Шумовиння днів, Виконавець: Андрій Вільколек, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.