Володимир Васильєв - Технік великого Києва

Ви можете слухати безкоштовно Технік великого Києва. Виконавець: Павло Жереченко, Жанр: Українська література, фентезі, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Технік великого Києва
Виконавець: Павло Жереченко
01.06.2022
13:31:49
48
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Володимир Васильєв - Технік великого Києва резюме книги

Технік великого Києва - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Павло Жереченко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Дивний світ, нагадує світи мечів і чаклунства, але в цьому світі роль мечів виконують рушниці і пістолети, роль вірного коня - мотоцикл або джип, світ, де замість магії - техніка. Світ гігантських мегаполісів, де всі механічні пристрої живуть своїм, незалежним життям і зовсім не потребують нагляду з боку живих. Світ, що стоїть на межі загибелі, де головному герою доводиться одночасно і врятувати світ, і вбити його.

Ви знаєте, що таке Великий Київ? Це місто, вулицями якого їздять здичавілі вантажівки та мотоцикли. То може візьметеся їх приручити? А можливо, ви до того ж знаєте формулу для відкривання капризних замків? Чи володієте бойовим мистецтвом приборкання лома? Якщо ні – негайно слухайте цю книжку. Неперевершений майстер міської фентезі Володимир Васильєв не тільки не залишить вас без допомоги, але й примусить замислитися. Бо попри карколомні погоні та неймовірні пригоди у вигаданих світах, завжди незмінними залишаються кохання, дружба, прагнення до поступу. Все це, й не тільки це, у романі Володимира Васильєва «Технік Великого Києва».

Технік великого Києва слухати онлайн безкоштовно

Технік великого Києва - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Володимир Васильєв, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Технік великого Києва", Володимир Васильєв

Подібні аудіокниги до "Технік великого Києва" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Володимир Васильєв прослухати всі книги автора по черзі

Володимир Васильєв - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Володимир Васильєв - Технік великого Києва відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Технік великого Києва, Виконавець: Павло Жереченко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.