Мирослав Дочинець - Криничар

Ви можете слухати безкоштовно Криничар. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Криничар
Виконавець: Галина Шумська
01.06.2022
18:09:01
505
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Мирослав Дочинець - Криничар резюме книги

Криничар - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
В основі роману – хвилююча сповідь бентежної, шляхетної, муштрованої життям душі, сповнена аромату Часу, Духу і Любові, дивовижна одіссею знегод і поневірянь простого закарпатського хлопця, поки він став першим у краї багачем, з яким рахувалися в Будапешті і Відні. Криничар узяв від землі силу, а від Неба духовність і навчає цьому людей, рішуче міняє їх, а з ними й довколишній світ. Своїм життям він відкриває читачеві дві найголовніші принади – свободу від страху і свободу від злиднів. До того ж, ділиться секретами «робити» гроші і мудро розпоряджатися ними. Просто і навдивовижу переконливо. І без містики. Авторитетні критики вже встигли назвати роман «духовним братом «Вічника».

«Криничар» – книжка не просто про життя, це – саме життя»

Криничар слухати онлайн безкоштовно

Криничар - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Мирослав Дочинець, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Криничар", Мирослав Дочинець

Подібні аудіокниги до "Криничар" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Мирослав Дочинець прослухати всі книги автора по черзі

Мирослав Дочинець - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Мирослав Дочинець - Криничар відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Криничар, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.